Kokulu Düğünler

Misafirlerinize hoş bir karşılanma duygusu hissettiren ortam kokusundan, atmosferinizi güzelleştiren ve dekorasyona şıklık katan kokulu mumlara; gününüzü sonsuza dek hatırlanır kılacak düğün hediyesinden, güzelliğinizi tamamlayacak parfüme kadar, her detayıyla unutulmaz bir gün. La Fann, bu unutulmaz anılarınıza ve mutluluğunuza kokularıyla eşlik ediyor.

Düğün günü, yaşamınızın en özel anlarından birini yaşayacağınız bir kutlama ritüeli; sevgi dolu anılar, mutluluk ve romantizmle dolu bir gün. Bu muhteşem günün her ayrıntısı titizlikle hazırlanır. La Fann, kusursuz bir düğün daveti için son dokunuşu yapıyor.

Kokunuz bütün gece sizinle dans eder

En özel gününüzde görünümünüzü tamamlayacak doğru parfümü seçmeniz önemlidir. Parfümünüz kişiliğinize, düğün mevsimine, gelinliğinize ve hatta buketinize uygun olmalıdır. Kokunuz konseptinize uygun şekillenecek olsa da, yaz düğünleri için taze ve çiçeksi kokular, romantizmi ve canlılığı yansıtırken, kış düğünleri için daha sıcak ve derin kokular tercih edilebilir. Uzun bir gece için yoğun ve daha kalıcı etkiye sahip parfüm doğru tercih olacaktır. Taptaze romantik çiçeklerin ve tazeleyici meyvelerin muhteşem uyumuyla yaratılan La Fann Secret Garden Parfum Intense, yaz davetleri için idealdir. Eğer kış mevsiminde evet demeye karar verdiyseniz, zarif ve etkileyici bir seçenek olan Especially For You Extrait de Parfum, gül, iris çiçeği, vanilya ve misk notalarıyla size romantizmi ve aşkı hatırlatacak ve gün boyu sizi terketmeyecek kadar kalıcı. Özel gününüzden önce parfümünüzü, tercihen sabah saatleri, temiz teninizde bir kaç defa denemeyi de ihmal etmeyin.

La Fann düğün gününüzde, tarzınıza ve kişiliğinize uygun parfümü seçmek konusunda size danışmanlık veriyor. Benzersiz tarzınız ve davetinizle bütünleşen kalıcı bir koku bütün gece sizinle dans ederken, unutulmaz anlarınıza eşlik edecektir.

La Fann kokulu düğünler (8)
La Fann kokulu düğünler (1)

Düğün mekanınıza hayat veren kokular

Özel gününüzde, seçtiğiniz mekanının kokusu, davetlilere duygusal bir deneyim yaşatmak için önemli bir detaydır. Ortam kokuları kullanarak, mekanın atmosferini yükseltebilir ve dekorasyonunuza şıklık katabilirsiniz. Gününüze özel kokuda seçilen ve tasarlanan La Fann Kokulu Mum ve Çubuklu Oda Kokuları ile her anınıza bir koku katabilirsiniz. Günü canlandıran kokular, mutluluğunuza ev sahipliği yapar ve koridorda size eşlik eder.

Tasarımınızı taşıyan düğün hediyesi davet gününüzü unutulmaz kılar
Davet gününüzü unutulmaz kılan ve kişisel tasarımınızı taşıyan bir düğün hediyesi, her misafiri özel hissettirir. La Fann koku uzmanları, sizin için özel olarak gününüzün kokusunu yaratırken, aynı zamanda sonsuza dek sürecek mutluluğunuzu paylaşıyorlar. Masasında onu bekleyen, davetin tasarımını yansıtan ve günün özel kokusunu taşıyan bir mum veya kolonya, her zaman hatırlanacak bir iz bırakacak. La Fann’da, düğün hediyenizi kişiselleştirebilir ve hep saklanacak bir anı yaratabilirsiniz.