Sık Sorulan Sorular

Alışveriş deneyiminize yardımcı olmak isteriz

Tüm güzellik ürünlerinin kullanılabileceği bir süre vardır. Bu; açıldıktan sonra ürünü kullanabileceğimiz süreyi gösteren PAO (Period After Opening yani açıldıktan sonraki raf ömrü) sembolü ile gösterilir. Sembol; açık bir kavanoz şeklinin içinde sayı ve ve “M” harfinden oluşur. Kavanoz şeklinin içinde “6M” yazıyorsa bu ürünün açıldıktan sonra altı ay içinde tüketilmesi gerektiğini gösterir.

LA FANN olarak, müşterilerimize mümkün olan en iyi kaliteyi sağlamak için ürünlerimizi üretim tarihine göre yakından takip ediyoruz.

Kokularımız özenle seçilen doğal esansların kalbinden doğar. Sentetik bileşenler ve alerji yapıcı maddelerden uzak duruyoruz.

Hayvansal içerikler de dahil, çevre ve sağlık üzerinde potansiyel olumsuz etkisi olabilecek tüm içeriklerden uzak duruyoruz. Ürün geliştirme veya üretim sürecinin herhangi bir noktasında ürünleri, aktif bileşenlerini veya hammaddelerini hayvanlar üzerinde test etmiyoruz. Sorumlu tedarik politikamızla, bu testleri uygulamayan tedarikçiler tercih ediyoruz.

Herhangi bir ürünü içeriğimizden emin değilseniz, ‘Bize Ulaşın’ formunu kullanarak Müşteri Hizmetleri ekibimizle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Doğal, çevrelerinde el değmeden yetişen ürünler anlamına gelir. Doğada yetişen ürünler, kimyasal madde içermeyen, büyüme aşaması sürekli kontrol edilmeyen ve kendi başlarına yetişen ürünlerdir. Bununla birlikte, doğanın büyüdüğü alana bağlı olarak, bazı kimyasallar etkileyebilir.

Organik, ekildiği günden itibaren kullanıcının tüketimine kadar her aşamada kontrol edilen, herhangi bir kimyasal madde içermeyen ve Sağlık Bakanlığı belgesine sahip ürünlerdir. Organik ürün üreten tarlalarda kullanılan yetiştiriciler, tohumlar, gübreler ve pestisitler bile Tarım Bakanlığı tarafından onaylanmış ve sertifikalandırılmıştır. Organik kozmetik ürünlerinde silikon, mineral yağ, renklendirici vb. kimyasal maddeler bulunmaz.

Ürünlerimizin çoğu doğrudan formda glüten içermez. İhtiyati tedbir olarak, ciddi alerjik ve intoleranslı kişilerin içerebilecek kozmetik ürünleri kullanmamalarını tavsiye ederiz.

Glüten içeren ürünleri, ürün ambalajında veya web sitesindeki içerik listesinden bakarak ayırt edebilirsiniz. Glüten izleri hakkında endişeleriniz varsa, reaksiyonunuzun ciddiyeti hakkında doktorunuza danışmanızı öneririz.

Formüllerimizde doğal bileşenler ve esansiyel yağlar kullanıyoruz. Esansiyel yağlar, gerçek bitki konsantreleridir ve güçlü cilt penetrasyon gücüne sahip aktif bileşenlerdir. Bu nedenle, bir önlem olarak, hamile veya emziren kadınlar tarafından kullanılmasını önermiyoruz.

Doğal içeriklere değer veren bir marka olarak, paraben vb. koruyucu içerikleri kullanmıyoruz. Saf esansiyel yağlar, masaj yağı gibi ürünler herhangi bir koruyucu gerektirmiyor. Banyo ürünlerimizde koruyucu olarak doğal biberiye yağı tercih ediyoruz.

Doğayı ve insanı korumak için hassasiyetle çalışan bir marka olarak; koruyucu maddeleri bütün ülkelerde izin verilenden daha düşük dozlarda kullanmak veya formüllerimizden tamamen çıkarmak için sürekli olarak yeni ve yenilikçi yöntemler araştırıyoruz.

Fonetik olarak ismimizi ‘LA – FAN ‘olarak telaffuz edebilirsiniz.

Sizin ve sevdikleriniz için özenle hazırlanan bir hediye servisi sunuyoruz. Hediye paketleme hizmetimiz ücretsizdir. Sipariş aşamasında, hediye paketi talebinizi ve eklemek istediğiniz hediye mesajını bize yazabilirsiniz.

  1. Sepetim sayfasına gidin.
  2. ‘Kupon Kullan’ kısmına promosyon kuponunuzun kodunu girin. Kodunuzun, boşluksuz ve doğru şekilde yazıldığından, geçerli bir tarih içerisinde olduğundan emin olun.
  3. Sepetinizdeki tutara promosyon kodunuzun yansıdığını kontrol edin.

Sınırlı bir süreliğine tüm alışverişlerinizde ücretsiz kargo!

Siparişleriniz, 2-5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Hafta sonu ve resmi tatillerde vermiş olduğunuz siparişler, ilk mesai gününden itibaren 2-5 iş gününde kargoya teslim edilir. Tüm siparişleriniz Yurtiçi Kargo ile tarafınıza teslim edilmektedir. Tahmini teslimat süresi, bulunduğunuz adrese göre değişkenlik gösterir.

Ürünlerin ayrı Türkiye adreslerine gönderilmesini istiyorsanız, lütfen her adres için ayrı bir sipariş verin. Her adres için ayrı bir teslimat ücreti alınacaktır.

Türkiye dışındaki adreslere teslimat yapamadığımızı bildirdiğimiz için üzgünüz.

Yurt dışı siparişleriniz için “Bize Ulaşın” sayfamızdaki iletişim formunu doldurmanızı rica ediyoruz.

Kurumsal ihtiyaçlarınıza destek vermekten mutluluk duyarız. Kurumlara özel hizmetlerimiz ve ürünlerimiz için ‘Kurumsal’ sekmesindeki iletişim formu veya info@lafann.com adresi üzerinden bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Sipariş aşamasındaki tüm işleminiz güvenli bir sunucuda tamamlanır. Banka/kredi kartı numaranız şifrelenir. Kredi kartı bilgileri de dahil olmak üzere ödeme süreciyle ilgili tüm bilgiler, ödemeniz işlendikten sonra, bize yetki vermediğiniz sürece sitemizde saklanmaz. Mutlak güvenle çevrimiçi alışveriş yapabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Başka bir sorunuz mu var?