Sık Sorulan Sorular

Alışveriş deneyiminize yardımcı olmak isteriz

Tüm güzellik ürünlerinin belirli bir süre kullanılması gerekecektir. Bu, ‘açıldıktan sonraki dönem’ olarak bilinir ve PAO sembolü ile kolayca tanımlanabilir. Sembol açık bir kavanozun şekli olarak tanınabilir ve içinde bir sayı olacaktır; 6M 6 ay, 12M 12 ay vb.gösterecektir. Açıldıktan sonra, ürün bu süre zarfında kullanılmalıdır, çünkü bu süreden sonra ürünün kalitesi bozulacaktır.

La Fann’da, müşterilerimize mümkün olan en iyi kaliteyi sağlamak için ürünlerimizi üretim tarihine göre yakından izliyoruz. Ürün oluşturma sırasında gerçekleştirdiğimiz testler, üretim tarihinden itibaren en az 3 yıl boyunca kullanımı güvenli ve en iyi kalitede olmasını sağlar. Bu nedenle, özellikle ürünler La Fann tarafından durdurulmuşsa, müşterilerin ürünlerimizi yetkisiz satıcılardan satın almaktan kaçınmasını öneririz. Ayrıca, 3 yaşından büyük herhangi bir ürün için değişim veya geri ödeme sunamıyoruz ve normal iade politikası geçerlidir.

La Fann markamızda hayvansal ürünler kullanmıyoruz. Ayrıca hayvanlar üzerinde test yapmıyoruz.

Ürünlerimizden herhangi birinin içeriğinden emin değilseniz, yukarıdaki sekmedeki bize ulaşın formunu kullanarak Müşteri Hizmetleri ekibimizle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

300 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ STANDART TESLİMAT

Standart teslimat : 500 TL’nin altındaki siparişlerde 2-7 iş günü | 49 TL

Tüm işlem güvenli bir sunucuda tamamlanır ve banka / kredi kartı numaranız şifrelenir. Kredi kartı bilgileri de dahil olmak üzere ödeme süreciyle ilgili tüm bilgiler, ödemeniz işlendikten sonra, bize yetki vermediğiniz sürece sitemizde saklanmayacaktır.

Mutlak güvenle çevrimiçi alışveriş yapabilirsiniz.

Resmi tatillerde vermiş olduğunuz siparişler ilk mesai gününden itibaren 2-7 iş gününde kargoya teslim edilecektir.

Ürünlerin ayrı Türkiye adreslerine gönderilmesini istiyorsanız, lütfen her adres için ayrı bir sipariş verin. Varsa, her adres için ayrı bir teslimat ücreti alınacaktır.

Türkiye dışındaki adreslere teslimat yapamadığımızı bildirdiğimiz için üzgünüz.

Yurtdışı siparişleriniz için “Bize Ulaşın” Sayfamızdaki iletişim formunu doldurmanızı rica ediyoruz.

Kurumsal tüm ihtiyaçlarınız için, “Kurumsal” sayfamızdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fonetik olarak ismimizi “LA – FANN” olarak telaffuz edersiniz.

Ürünlerimizin çoğu doğrudan formda glüten içermez. İhtiyati tedbir olarak, ciddi alerjik ve intoleransli kişilerin içerebilecek kozmetik ürünleri kullanmamalarını tavsiye ederiz.

Glüten izleri hakkında endişeleriniz varsa, reaksiyonunuzun ciddiyeti hakkında doktorunuza danışmanızı öneririz.

Gluten içeren ürünleri, ürün ambalajında veya web sitesindeki içerik listesinden bakarak ayırt edebilirsiniz.

Organik: ekildiği günden itibaren kullanıcının tüketimine kadar her aşamada kontrol edilen, herhangi bir kimyasal madde içermeyen ve Sağlık Bakanlığı belgesine sahip ürünlere denir. Organik ürün üreten tarlalarda kullanılan tarlalar, yetiştiriciler, tohumlar, gübreler ve pestisitler bile Tarım Bakanlığı tarafından onaylanmış ve sertifikalandırılmıştır.

Doğal: Herkesin bildiği gibi, doğal, çevrelerinde el değmeden yetişen ürünler anlamına gelir. Doğada yetişen ürünler, kimyasal madde içermeyen, büyüme aşaması sürekli kontrol edilmeyen ve kendi başlarına yetişen ürünlerdir. Bununla birlikte, doğanın büyüdüğü alana bağlı olarak, bazı kimyasallar etkileyebilir.

La Fann’da birçok doğal bileşen ve uçucu yağ kullanıyoruz. Uçucu yağlar gerçek bitki konsantreleridir ve güçlü cilt penetrasyon gücüne sahip aktif bileşenlerdir.

Bu nedenle, bir önlem olarak, hamile veya emziren kadınlar tarafından uçucu yağların kullanılmasını önermiyoruz.

Saf ve doğal içeriklere değer veren bir marka olarak, La Fann paraben, mineral yağlar vb. kullanmaz.

Hem müşterilerimizi hem de çevreyi korumak için formülasyonlarımızdan hep birlikte koruyucu maddeleri azaltmak veya çıkarmak için sürekli olarak yeni ve yenilikçi yöntemler araştırıyoruz.

Sadık müşterilerimizi ödüllendirmek için bir VIP programımız var.

Avantajlarınız:

> Yılın farklı zamanlarında özel satışlar

> Tanıtım teklifleri ve markanın en yeni ürünleri

> Test ürünleri önizleme

> Mağaza etkinliklerimize davetiyeler

> Ve keşfedilecek diğer birçok avantaj…

Onlardan yararlanmak ve özel tekliflerimizi almak için çevrimiçi bültenimize kayıt olabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Başka bir sorunuz mu var?