Teslimat ve İade Koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 2-7 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

Teslimat adresinin uzaklığına göre de anlaşmalı olarak çalıştığımız kargo şirketi 2-7 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ayrıca görüşülecek olup, tarafınızdan onay alınacaktır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak, belirtilen iletişim kanalları üzerinden bilgi verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri (Yurtiçi) tarafından gönderilmektedir. Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir.

Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda ise konu ile ilgili size bir e-posta gönderilecek ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenebilmektedir. Bu durumda; ödemesini yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise, en az 4 (dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihler arasında tüketiciye verilemez ise tüketicinin yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Ödeme iadesi 7 ile 15 iş günü arasındadır. Ödeme iadeleri kredi kartınıza ise kredi kartınızın hesap kesim tarihine göre bankanız tarafından iade işlemi yansıtılmaktadır.

Aldığınız ürünü iade etmek istemeniz durumunda buraya tıklayarak ürün iade formunu doldurarak süreci başlatabilirsiniz.