Annenize Dünyanın En Güzel Çiçek Kokularını Hediye Edin

Yasemin, frezya, gül, hanımeli, manolya, mine çiçeği… günü güzelleştirecek kadar zarif ve şık, her zaman, herkesin ruhunu okşayacak kadar cezbedici ve harika kokulu. La Fann dünyanın en güzel kokulu çiçek kokularını anneniz için paketliyor.

La Fann, bu anneler gününde her bir spreyde, göz alıcı bir çiçek bahçesinde yürüdüğünüzü hissettiren kokuları sunuyor. Seçtiğiniz kokuyu parfümlü ipek kağıtlar, anneninizin baş harfini taşıyan hediye kutuları, kişiselleştirilmiş kartlar ve şık kurdelelerle özel hissettiren bir paketleme ile yüceltiyor. Kokusu daha paketi açmadan burnunuza geliyor, sadece bir hediye değil, kokulardan bir anı annenizi bekliyor.

Arkanızda çiçeklerden parıldayan bir iz bırakın

Sevgiyi ve doğanın sonsuz güzelliğini fısıldayan, tene dokunulduğu her yerde sihirden bir iz bırakan Honeysuckle & Tonka. Honeysuckle & Tonka, hanımeli tatlılığını ve ışıltılı cazibesini yakalıyor. Alacakaranlıkta, ilk yıldızların ortaya çıkmasıyla başlayan hafif bir esinti, yemyeşil bir bahçenin yapraklarını hışırdatıyor, taze açmış güllerin saflığıyla dans eden yumuşacık bir koku yayıyor. Tatlı ve sarhoş edici aromasıyla hanımeli çiçeği, yaseminin baştan çıkarıcı cazibesine zarif bir şekilde karışıyor. Kokunun temelinde, dünyevi meşe yosunu, sabah çiğiyle ıslanmış ağaç diplerinden gelen esintiyi yaşatırken, tonka fasulyesi ise sıcak bir tatlılık katıyor.

La Fann (3)
La Fann (2)
La Fann (1)

Bahar gibi renkli, bahar gibi güneşli ve güzel kokulu

Spring Flower; şık, zarif ve bir o kadar da göz alıcı çiçeklerin bahar etkisini yaşatıyor. Koku kalbinde narin bulgar gülü, büyüleyici iris, gösterişli manolya çiçeğini taşıyor.

Her spreyde taptaze bir çiçek buketi

Secret Garden sizi büyüleyici çiçek bahçelerinde dolaşmaya davet ediyor. Çiçekler kadar zarif, güzel ve hoş kokulu annelere layık bir hediye Meyvelerin tazeliği ile birleşen taze çiçekler, rafine bir zarafet ve duyularınızı cankandıran bir ferahlık sunuyor.

 

 

Teninizle bütünleşen duyusal sadelik

Pure Freesia, beyaz miskin duyusal sadeliği, sizi kremsi yumuşaklıkla sarıyor ve ince nüansları karşı konulmaz bir çekicilikle güçlendiriyor. İlk karşılaşmada menekşe yaprakları ve ardıçla büyülüyor, kalbindeki narin çiçek buketine zemin hazırlıyor. Koku ortaya çıktıkça amber, frezya, çin yasemini sizi kucaklamasıyla kompozisyona çiçeksi bir zarafet katılıyor. Bu koku annenizin teniyle bütünleşip, temiz bir ten kokusu gibi yayılıyor.